Kozaračka 3, Velika Kladuša, BiH
Pon - Pet: 08h - 16h
Meni

Javni poziv za dostavu kvalitetnih i atraktivnih sadržaja za potrebe digitalne promocije turizma FBIH

12. Novembra 2021.

Izvor: pkusk.com

Privredna/Gospodarska komora Federacije Bosne i Hercegovine poziva sve svoje članice iz turističkog sektora i marketing tvrtke za dostavu kvalitetnih i atraktivnih sadržaja u vidu fotografija, kratkih video uradaka (do 30 sekundi) te pripadajućih kratkih tekstova turističkih atrakcija i destinacija u Federaciji BiH, a za potrebe punjenja sadržaja na Tripadvisor-u.

Odlukom Vlade FBIH i Federalnog ministarstva okoliša i turizma, PGKFBIH će provoditi kampanju digitalne promocije turizma FBIH, odnosno Unapređenja i povećanja privlačnosti FBIH kao prepoznatljive turističke destinacije.

Kampanja će se provoditi preko najvažnijeg i najposjećenijeg svjetskog turističkog web portala – Tripadviser.

Privredna/Gospodarska Komora Federacije BiH će na osnovu potpisanog Zajedničkog plana provedbe (ZPP) sa USAID Projektom razvoja održivog turizma u Bosni i Hercegovini,  i prikupljenih materijala, napraviti adekvatan sadržaj za Tripadvisor.

Sa odabranim tvrtkama, Privredna/Gospodarska Komora Federacije BiH će potpisati ugovore za korištenje odabranih materijala.

Rok za dostavu materijala je 19.11.2021.g.
Kontakt osoba za dodatne informacije:
Danijela Lovrić, tajnik Udruženja za turizam pri PGK FBIH.
+387 36 332 963, @ [email protected]

Izvor: pkusk.com